MEILE ELAMA
KODU JÄRVAMAALE

Järvamaa on ilus koht elamiseks, mis ei ole kaugel ühestki paigast Eestis. Siit leiab ilusaid, metsade ja põldude vahele uppunud talusid ja suvekodusid ning suurte aedadega armsaid väikelinna puitmaju. Elukeskkond on enamasti sama peresõbralik kui Kalamajas, ent hinnad kordades taskukohasemad. Lasteaiakohtadega pole muret, heal tasemel koolid ja arstiabi, korralikud ummikutevabad ühendusteed, aktiivne kogukondlik elu.

Oleme sellele lehele koondanud valiku Järvamaal müügis olevatest majadest ja lisanud paljudel juhtudel omalt poolt juurde teavet, mis
võiks majaomanikku huvitada: kinnistu ajalugu, hoone ehituslik seisund, ruumiplaanid, ennistamisteave, info läheduses asuvate asutuste kohta ning ka kontaktid, kelle abi uus majaomanik ilmselt vajaks. Meie eesmärk on see, mida võiks nimetada kohaturunduseks – püüame leida siia elama uusi inimesi, et ühiselt oma elukeskkonda veel paremaks muuta.

Pakkumised on jagatud kolmeks: Järvamaa maamajad, Paide linna ja Türi linna majad. Oleme püüdnud valida eelkõige peredele sobivaid maju, ent sekka ka hooneid, mis võiksid sobida kogukondliku tegevuse arendamiseks. Enamasti on tegu pikema ajalooga hoonetega, ehk sügavamalt Järvamaasse juurdunud paikadega, mis võiksid huvitada just neid, kes otsivad elukohta suurlinnadest väljaspool.

Kui tekib ostuhuvi, siis võib ühendust võtta otse müüjaga, kelle kontakt on müügikuulutuses ära toodud, aga võib ka lisainfo saamiseks võtta ühendust meiega: info@visitjarva.ee, suurema osa siin ära toodud majadest oleme ka ise üle vaadanud.

Teisalt pöördume ka nende majaomanike poole, kelle hooned seisavad praegu ehk kasutuseta ja kes pole päris kindlad, et mida nendega peale hakata. Kui müügiotsus pole päris kindel, siis ehk võiks alustada kasutusse andmisega? Võib-olla esmalt isegi ainult oma aiamaa või mõne ruumi kasutusse andmisega, mis võib aidata kaasa kinnistu korrashoiule ja anda näiteks noorele perele võimalus oma võimalikku tulevusse elukohta sisse elada. Kui tundub, et hoone on juba halvas olukorras, nii et sellele võib olla raske omanikku leida, siis ehk tasuks mõelda järelmaksuga müügi peale, mis annab võimaluse sellisele hakkajale huvilisele, kes suudaks oma kätega maja kordategemisse panustada. Vajadusel saame ka sellistes asjades pisut nõuga aidata.

FacebookTwitter
MAJAOSA VAKSALI 8

Müüa majaosa Vaksali 8, Paide linnas. Maja on ehitatud nn raudtee-elamuna 20. sajandi alguses. Ei asu muinsuskaitsealas, ent on rohkete algsete dekoorelementidega, säilinud on suurem osa algsest hoonest. Hoonet käsitletakse Paide linna restaureerimistoetuste mõttes miljööväärtuslikuna.

 

Hind: 40 000 eurot

Korruseid: 1 (II korrus väljaehitamise võimalusega)

Konstruktsioon: palk

Tube: 3 + WC-duširuum

Üldpind: 75 m2

Krunt: 1200 m2

Küte: Ahiküte + Daikin õhksoojuspump

Ehitusaeg: 1890. a, renoveeritud 2016–2017.

Kontakt: Kaspar Tammist (58010018)

 

Tehtud renoveerimistöödest:

Müügil olev majaosa on avar, kõrgete Poola tüüpi lagedega, valgusküllane. Lagede kõrgus on 3,3 meetrit. Renoveerimistööd on toimunud Paide SRIKi soovitatud materjalide ning tehnikatega, kasutatud on vaid ökoloogiliselt häid materjale: välisseinad on seest kaetud Skano standardplaadiga, suuremas toas on välisseinas lubikrohv ning valge savivärv. Magamistoas on seinas savikrohv ja pabertapeet. Põrandad on taastatud ja soojustatud – vana pinnas välja veetud, talad tõrvatud, põranda alla pandud 25–30 cm killustikku ning talade vahele kergkruusa 25 cm, kaetud musta lauaga, peale laudis ja magamistoas puitplaat. WC-duširuum ehitatud majja renoveerimise käigus 2016. aastal, sees põrandaküte ning sooja vett annab elektriboiler (80 l). Elektriprojekt olemas ning kõik elektrijuhtmed ja kilp vahetatud välja 2016. aasta jooksul.

Elutuppa ehitatud uus punastest tellistest ahi, mis on planeeritud lubikrohviga valgeks krohvida. Paigaldatud on ka Daikini õhksoojuspump.

 

 

Katus vahetatud 2015. aasta suve lõpul, uus Monieri kivikatus glasuuritud kividega. Samal ajal renoveeritud ka korstnaotsad ja maja otsadetailid, paigaldatud uued vihmaveerennid.

Vee- ja kanalisatsioonitrassiga liitumine tehtud 2015. aastal. Hoovis asub ka maja enda puurkaev. 2016. aasta suvel ehitatud hoovi 20 m2 puukuur, renoveeritud majaesine aed.

Majal on uus välisuks, mis tehtud vana ukse koopiana. Vanad aknad on renoveeritud.

Maja on arvatud miljööväärtuslikuks, mis tähendab, et väliseks renoveerimiseks on võimalik taotleda toetust Paide linnalt.

 

Asukoht:

Vaksali tänav on rahulik ja vaikne, kuid kõik oluline on kuni kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Toidupoodidest on kõige lähemal Maxima (2 min jalgsi), Selver ja Säästumarket (5 min jalgsi). Maja kõrval asub postkontor. Korralik kõnnitee mõlemasse Paide kooli läheb maja eest läbi – Paide Gümnaasium jääb 5-minutilise ja Paide Ühisgümnaasium 10-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Bussijaam on krundi ühes otsas, kuid busside müra majja ei kosta.

FacebookTwitter
POSTI 12

1910. aastal Paide Tütarlaste Gümnaasiumiks ehitatud kahekorruseline historitsistlik hoone. Sobib väga hästi kogukondlikuks kasutamiseks (üritused, koolitused jms).
Asub keskväljaku läheduses, maalilise vallimäe külje all, vajab ennistamist, säilinud on palju originaaldetaile. Hoone
on muinsuskaitseobjektiks, kinnistu asub Paide vanalinna kaitsealas, kus kehtib Paide vanalinna muinsuskaitseala põhimäärus.

Maja ostu-müügitehing on praegu menetluses Paide linnavolikogus
Korruseid: 2
Konstruktsioon: punane tellis, puidust vahelaed, valtsplekk-katus.
Ruume: 6 suurt klassiruumi, suur saal, väiksemaid abiruumid.
Üldpind: 673 m2
Krunt: 3805 m2
Küte: ahiküte

 

PÕLLU 17A

Väike, armas, 1955. aastal ehitatud individuaalelamu koos saunaga, asub kohe Paide Gümnaasiumi, Paide Selveri ja Säästumarketi ning Kultuurikeskuse kõrval, kesklinnast umbes 500m kaugusel. Saab kohe sisse kolida, ent vajab remonti. Kinnistu ei asu vanalinna kaitsealas.

Hind: 40 000 eurot
Korruseid: 1
Konstruktsioon: puit
Tube: 3+köök, wc, vannituba
Üldpindala: 73 m2
Krunt: 564 m2
Küte: ahiküte

Kontakt: Elis Pikmets (5071779)

PIKK 33

Ühekorruseline rõhtpalkhoone, valminud 19. sajandi lõpul, asub kesklinna läheduses (u 300m), Grossi poe kõrval, osaliselt renoveeritud, saab asuda kohe sisse elama.
Kinnistu asub Paide vanalinna kaitsealas, kus kehtib Paide vanalinna muinsuskaitseala põhimäärus.

Hind: 59 000 eurot
Korruseid: 1
Konstruktsioon: rõhtpalk
Tube: 5 + köök, wc, duširuum

Üldpind: 177 m2
Krunt: 1032 m2
Küte: ahiküte

Kontakt: Lea Kerma (512 4236)

LAI 12

Kahekorruseline maja Paide vanalinna piirkonnas, kesklinnast umbes 600m kaugusel, rohelise Lembitu pargi läheduses. Laudvooderdisega palkmaja on ehitatud 1930-tel.
Hoonel säilinud palju originaaldetaile, vajab ennistamist.
Kinnistu asub Paide vanalinna kaitsealas, kus kehtib Paide vanalinna muinsuskaitseala põhimäärus.

Hind: 23 500 eurot
Korruseid: 2 (1+mansard)
Konstruktsioon: palk
Tube: esimesel korrusel 4 tuba, 2 kööki; teisel korrusel 5 tuba 2 kööki
Üldpind: 985 m2
Krunt: 765 m2
Küte: Ahiküte (7 ahju, 5 pliiti)

Kontakt: Lea Kerma (512 4236)

Rüütli 32-34

Ühekorruseline kahest palkmajast koosnev hoonekompleks Paide vanalinna piirkonnas. Vanem hooneosa on ehitatud 19. sajandi keskel, uuem osa ümberehitusena 20. sajandi alguses. Maja asub kesklinna läheduses, vajab ennistamist.
Kinnistu asub Paide vanalinna kaitsealas, kus kehtib Paide vanalinna muinsuskaitseala põhimäärus

Hind: 26 000 eurot
Korruseid: 1 (+ 1 köök-tuba katusealuses osas)
Konstruktsioon: rõhtpalk
Tube: 8 + 1 köök
Üldpind: 226,7 m2
Krunt: 1428 m2
Küte: Ahiküte

Kontakt: Kristi Rohtla (5690 6096)

PAIDE MAJAD

Paide oma ajalooliste puithoonetega, mille juurde kuuluvad suured aiad ja mis asuvad praeguses linnasüdames, võib olla nagu uus Kalamaja. See on inimsõbralik ja taskukohane elukeskkond, mis ei asi kaugel ei Tallinnast, Tartust ega
Pärnust.

Paide vanalinn on üks säilinud häid näiteid Eesti väike-linnadest, mille arhailised puithooned ehitati 18. sajandi algusest kuni 20. sajandi alguseni kestnud „kreisilinn Weissenstein“ perioodil. Vanalinn ei ole Paides jäänud ka tänapäeval äärelinnaks, see on tegelikult linnasüda, mille läheduses asuvad kauplused, koolid, kohvikud, festivalide ja tasuta parkimise alad. Valisime välja 5 maja, millest neli asuvad vanalinna kaitsealal. Rohkem teavet, sh seda, mida on neis hoonetes väärtuslikku, mida ja kuidas saab ennistada, kellelt abi saada jms, leiad pakutavate majade juurde loodud pdf vormis kirjeldustest.

FacebookTwitter
KOIDULA 22

Kahekorruseline puitmaja Türi kesklinna piirkonnas.
Ehitatud 20. sajandi alguses. Lähedal asuvad Maxima kauplus ja Türi Noortekeskus. Kannatada saanud põlengus, vajab ennistamist. Olemas on elektriliitumine, oma kaev. Kinnistul on elamu ja kõrvalhoone (kuur).

Hind: 15 999 eurot
Korruseid: 2
Konstruktsioon: rõhtpalk, säilinud algne valtsplekk-katus
Tube: Eluruume 5 + köögid ja abiruumid
Üldpind: 120,8 m2
Krunt: 1315 m2
Küte: Ahiküte

Kontakt: Kairi Gansen (Land Kinnisvara OÜ), 529 8752

FacebookTwitter
TÜRI MAJAD

Kevadpealinn ja aedlinn Türi on tuntud oma heakorrastuse poolest. Linn asub Paidest 15 km kaugusel. Türile saab rongiga nii Tallinnast kui Viljandist. Siin on värskelt
korrastatud sõidu- ja kõnniteed, rohkelt parke ning isegi Paidest rohkem väikeseid elamuid.

Türil on mitmed toredate ajalooliste nimedega nö linnaosad, nagu Pilpaküla, Konnaküla, Kringliküla, Näljalküla, Kapernauma ning nendes asub nii 20. sajandi esimesel poolel, linna asutamise ajal ehitatud vanemaid hooneid kui ka uuemaid, mis aedlinna madalhoonestust ja rohelust
õnneks ei häiri. Türil ei ole vanalinna kaitseala, ühes piirkonnas (Vabriku puiestee) on planeeringuga kehtestatud miljööväärtuslik ehitusala. Linnas toimuvast tasub kindlasti jätta meelde Lillelaat aga ka 2. juulil toimuv linna sünnipäev,
mil Türi on täis rohelusse ja lilledesse uppuvaid kodukohvikuid.

Lähemalt loe Türi kohta valla kodulehelt www.tyri.ee ja
kultuurikeskuse lehelt www.tyrikultuurikeskus.ee.

FacebookTwitter
KODU NOORPERELE IMAVERES, KIIGEVERE TEE 10

Sanitaarremonti vajav kahekorruseline maja kõrvalhoonetega Imavere küla keskuses. Kinnistu kooslusesse kuulub kahekorruseline 4-toaline elamu, mõlemal korrusel on olemas ahjud, köögis puupliit. Eraldi hoonetena aga maapealne laut-kelderhoone, garaaz-saun ning vana palkidest hoone. Aias palju õunapuid ja marjapõõsaid ning kasvuhoone. Kinnistu on ümbritsetud aiaga. Ümbruses eramud.

Krunt on eriti sobilik kodu noorele perele, kuna vahetus läheduses asuvad nii lasteaed, kool, spordihall kui ka külakeskus.

Imavere keskus asub Tallinn – Tartu – Võru – Luhamaa maanteest ca 1 km kaugusel, maakonnakeskusest Paidest 30 km kaugusel ja pealinnast Tallinnast 110 km kaugusel.

Hind: 20 000 eurot

Konstruktsioon: kinnistu aastast 1965, puitmaja, puuseinad, korruseid 2, 4 tuba, ahjuküte, elekter, eterniitkatus, kõrvalhooned, saun, garaaž, tsentraalne vesi, tööstusvool, kanalisatsioon

Krunt: 4900 m2

Kontakt Märt Vigur, 525 3884

 

FacebookTwitter
AARE TALU VODJA KÜLAS

Paide linnast, Järvamaa südamest 10 km kaugusel asuv 8739 m2 suurune kinnistu, millel asub 1930ndatel aastatel ehitatud paekivist hoone vundament ja seinad (kogupind 200 m2) lisaks kuur ja saunahoone, ootab omale uut toredat omanikku. Kui sa hindad rahulikku elutempot, maaõhku ning sa ei karda ka maatööd, saad endale väga toreda suvekodu või päris oma kodu rajada.

Suur aed mahutab soovi korral ka maakütte paigaldamise, mis on väga ökonoomne. Ruumi on ka viljapuu aia rajamiseks või aiamaaga tegelemiseks.

Kinnistu õuel on olemas kaev (kaevus elektriline pump) ja ka elektrivool 25 A.

Talu asub Vodja külas, Kareda vallas. Logistiliselt hea asukoht. Pärnu -Rakvere-Sõmeru maantee on 2km ja Tallinn-Tartu maantee 5 km kaugusel.  1 km kaugusel Vodja kool oma individuaalõppekeskusega, mis kuulub Rocca al Mare kooli koosseisu. Lähim pood  asub 3km kaugusel Viisu külas või siis valla keskuses Peetris ainult 7 km. 1,5 km kaugusel asub Vodja jõgi. Läheduses bussipeatus.

Hind: 9 900 eurot

Konstruktsioon: kinnistu aastast 1930, maakivist hoone, mil säilinud vundament ja seinad, abihooned: kuur ja saun, 1 tuba, elekter, kaev

Krundi pind: 8739 m2

Üldpind: 200 m2

Kontakt: Silja Kaulinš, 527 4392

FacebookTwitter
SUURSUGUNE TALU AMBLA VALLAS

Renoveerimist vajav suursugune ja hea asukohaga talukompleks Ambla vallas, Reinevere külas. 1905. aastal ehitatud palkmaja kõrvalhoonetega.

Talukoht sisaldab kolmetoalist ahjuküttega elamut 56 m2, puidust sauna 11,1 m2, paneelidest laut-garaaži 117,2 m2. Krundi kogusuurus on 11342 m2.

Kinnistul on puurkaev ja salvkaev. Tööstusvool 50 A. Lisaks 2 kahemeetrist kaevurõngast kaanega ning 1 kolmemeetrine rõngas kaaneta.

Teed krundini heas seisukorras, läheduses naabrid.

Hind: 25 000 eurot

Konstruktsioon: kinnistu, ühekorruseline palkmaja, 3 tuba, puuseinad, ahjuküte, eterniitkatus, garaaž, saun.

Lisainfo: kaev, puurkaev, tööstusvool

Üldpind: 342 m2

Elamispind 56 m2

Krunt: 11342 m2

Paneelidest laut-garaaž: 177,2 m2

Puidust saun 11,1 m2

Paneelidest kelder 38,6 m2

 

Kontakt: Arvo Kuul, 5648 0927

UNELMATE MAAKODU KOIGI VALLAS, RUTIKVERE KÜLAS

Täiuslik maakodu Koigi vallas, Rutikvere külas (99 km Tallinnast ja Tartust, Päinurme suunas). 1930. aastal ehitatud ühekorruseline puumaja 3 magamistoaga ja kõrvalhoonetega. Talukoht sisaldab elamut kuuriga 116 m2, saun – külalistetuba 70 m2, laut-küün 156 m2. Majas on olemas kõik elementaarsed vajadused sissekolimiseks: gaasipliit, dušš, saun, boiler, kamin, ahi, garaaž, kaev, elekter 16 A ja 40 A, uued juhtmed, internet, telefon. Eriti sobilik perele, kelle unistuseks on tegeleda aiandusega, kuna krundil on olemas kasvuhoone, aed ja peenramaad. Krundi piirini ulatub asfalttee. Bussipeatus läheduses.

Hind: 39 900 eurot

Konstruktsioon: kinnistu, puumaja, 3 magamistuba, 1 korrus, gaasipliit, dušš, saun, boiler, kamin, elekter, garaaž, internet, telefon.

Üldpind: 116 m2

Krunt: 11987 m2

Kuur: 26 m2

Saun – külaliste tuba: 70 m2

Laut-küün: 156 m2

 

Kontakt: Larissa Rafikova, 55908652

FacebookTwitter
MAAKODU KÕRVALHOONETE NING RIKKALIKU VILJAPUU AIAGA JÄRVA-JAANI VALLAS, KAGAVERES

Pakkumisel väärtuslik 25000 m2 krunt 3 km kaugusel Järva-Jaani alevist, Kagavere külas (Paide 32 km, Viljandi 86 km, Tartu 101 km, Tallinna 96 km kaugusel). Kinnistu koosseisu kuulub 1922 aastal ehitatud kolmetoaline elamu. Puidust majas on köök ja sahver. Säilinud on pliit ja ahi. Katus eterniidist. Elamu juurde kuuluvad kõrvalhoonetena laut, kelder ja garaaž. Kinnistul on olemas kaev. Krunt sobilik eelkõige neile, kes huvitatud aias nokitsemisest. Aias kasvavad saagirikkad viljapuud ja marjapõõsad.

Hind: 16 000 eurot

Konstruktsioon: ahjuküttega puumaja, 1 korrus, 3 tuba, köök, sahver.

Kõrvalhooned: garaaž, laut, kelder.

Tubade arv: 3

Elamispind: 79,6 m2

Krunt: 25000 m2

Kontakt: Mairis Niitsalu, 523 1516

FacebookTwitter
MAAKODU ARKMAS

Privaatse siseõuega renoveerimist vajav maakivihoone Türi vallas, Arkma külas (Türile 21 km, Viljandisse 35 km, Tartusse 90 km, Tallinnasse 120 km). Kinnistu koosseisu kuulub maakivist seintega, kahe toaga elamu. Talu kompleksi kuulub taastamiskõlblik saun netopinnaga 12,3 m². Lisaks peenramaale on kinnistul ka viljapuud ja marjapõõsad. Huvi korral on võimalus põllumaad juurde rentida. Bussipeatus ja kohalik ujumiskoht asuvad 1 km kaugusel. Loodushuvilistele mõnekümne kilomeetri kaugusel Soomaa rahvuspark ning Alam-Pedja ja Endla looduskaitsealad. Kalamehele 9 km kaugusel paiknev Eistvere järv. Kultuurihuvilistele 3 km kaugusel Kabala mõis.

Hind: 7 900 eurot

Konstruktsioon: ahjuküttega kivimaja, taastamiskōlblik saun netopinnaga 12,3 m²

Tubade arv: 2

Krunt: 7424 m2

Kontakt: Tiit Alunurm, 518 6824

FacebookTwitter
KAHEKORRUSELINE PUITMAJA KOERUS AASTARINGSEKS ELAMISEKS VÕI KODUMAJUTUSEKS

Kahekorruseline kuue toaga ahjuküttega puitmaja Väinjärve tee 4, Koeru alevis. Majas on neli magamistuba. Köögis on puupliit. Majas puudub tsentraalne vesi ning kanalisatsioon. Krundini on toodud tsentraalne vesi ning kanalisatsioon, millega saab liituda. Piirkonnas on palju väärtuslikke loodusturismi atraktsioone, asub vaid 5 km kaugusel Väinjärvest, seega mõeldav kodumajutuse planeeringuks. Maja vajab täisrenoveerimist. Majal on sileplekk katus.  Ümbruses paiknevad eramud. Asub Koeru keskuse lähedal. Kool-lasteaed umbes 1 km kaugusel. Läheduses poed ja mänguväljak. Teed heas seisukorras.

Kaugused suurimatest linnadest: Tallinnast 109 km, Paidest 34 km, Tartu 90 km

Hind: 25 000 eurot

Konstruktsioon: ehitusaasta 1930, puitmaja, 6 tuba, 4 magamistuba, puuseinad, ajuküte, elekter, sileplekk-katus.

Krunt: 4000 m2

Elamispind: 210 m2

Kontakt: Madli Adusoo, 5627 2278

FacebookTwitter
KOLMETOALINE PUITMAJA KOERU KESKUSES

Müüa kolmetoaline puitmaja Koeru keskuses, Koidu tänaval. Maja vajab täielikku renoveerimist. Olemas elektri liitumine. Samuti vee ja kanalisatsiooni liitumispunktid tänaval.

Koeru vald asub Järvamaa idaosas, Pandivere kõrgustiku lõunanõlval ja Endla nõo põhjaalal. Koeru vallas asub Järva maakonna suurim järv – Väinjärv. Kinnistu asub Väinjärvest 4 km kaugusel.  Koeru vald asub Endla looduskaitsealal. Koeru alades on Norra allikad. Allikavesi on ka Koeru valla suurim loodusrikkus. Allikaveed kanduvad edasi Norra ojja ja Oostriku jõkke. Norra allikate Oostriku allikajärvVärviallikasVoltre Kaevuallikas on suured vaatamisväärsused. Suurimaks vaatamisväärsuseks Koeru vallas on Purskav allikas.

Kaugused suurimatest linnadest: Tallinnast 109 km, Paidest 34 km, Tartu 90 km.

Hind: 8 900 eurot

Konstruktsioon: kinnistu, puitmaja, 3 tuba, puuseinad, eterniitkatus

Krunt: 775 m2

Kontakt: Argo Mesi, 519 85817

RENOVEERIMIST VAJAV KAHEKORRUSELINE ELAMU IMAVERES

Renoveerimist vajav ahjuküttega kahekorruseline maja Imavere keskuses (Paidest 26 km, Viljandist 54 km, Tartust 77 km, Tallinnast 112 km).  Majas on 7 tuba. Krunt on maja taga eraldatud puudega. Viljakas aed. Hea võimalus tegeleda põllumajanduse ja aiandusega.

Imaverest moodustab 46% metsamaad ning 31% põllumaad. Looduskaunid ja omapärased kohad on mõisate pargid ja puutumatu loodus  turba- ja laukarabades. Veekogudest jääb Imavere valla piiridesse Pärnu jõe lisajõe Navesti algus, Eistvere külas asuv paisjärv ning Jalametsa soos asuv rabajärv.

Suurimad äriühingud on Stora Enso Eesti AS Imavere Saeveski, AS Risti Agro, AS Graanul Invest, OÜ Imavere Soojus, OÜ Imavere Arendus, Blesser OÜ, OÜ Mägede Varad, Tuule Agro OÜ ja OÜ Mati Hõbemägi.

Avastamist ootavad pärandkultuuriline ja miljööväärtuslik keskkond, põnevad turismiobjektid ja Eistvere järve äärne puhkeala. Siit killuke ülevaade Imaverest:  https://youtu.be/WdajHJDZOIU

Hind: 14 000 eurot

Konstruktsioon: kinnistu, palkmaja, ehitusaasta 1935,  7 tuba, 2 korrust, ahjuküte, telliskivisein, eterniitkatus

Üldpind: 183,9 m2
Krunt: 14766 m2

Kontakt: Mart Liiber, 525 1753

FacebookTwitter
Top