Leiti 7 kirjet

Paul Neitsov ja Tõun ”Sul annan andeks kõik”

17. aprill 2019

Paul Neitsov ja Tõun ”Sul annan andeks kõik” plaadiesitluskontserdid “Eesti kitarri-paganini” nii nimetas Hannes Võrno Paul Neitsovit. Nüüd võetakse ühine tee ette Tõnu „Tõun“ Timmiga. Kontsertideks valmib ka autoriplaat „Neitsov“. Tõnu ”Tõun” Timm on seesama tüüp, kes kunagi ammu laulis viiulimehest ja eeslit mäkke vinnavast vanamehest. Alati on Tõuni seltsilisteks laval põnevad pillid – havai kitarr, resofooniline kitarr … no ja need meloodilised ning sõnumiga laulud. Tänavune kevad tuleb aga sedavõrd teisiti, et viimaks ilmub ka esimene päris oma plaat „Tõun“.

Türi vald Türi linn Hariduse tn 1

Alates 15€

Jüriöö Märgutuled 2019 Paide Vallimäel – Terminaator

22. aprill 2019

JÜRIÖÖ MÄRGUTULED 2019 Tähistame Paide Vallimäel maarahva tähtsamat püha üle-eestilise üritusega Jüriöö Märgutuled 2019 20.00 süütame loitsu saatel lõkked. Esinevad Arhailised Mehed ja toimuvad ühistantsud. 21.00 süütab üllatuskülaline Paide ordulinnuse tipus märgutule. Vabatahtlike abiga liigub märgutuli mööda Eestimaa külasid maakonna keskustesse.  Näitame, et Eestimaa küla elab ja tähistame Asutava Kogu kokkutulemise 100. aastapäeva! Õhtu lõpetab suurejoonelise valgus- ja tuleshowga Eesti rocki lipulaev Terminaator *Piletilevi eelmüük lõppeb 21.aprillil kell 19.00 Uuri lisainfot siit: https://www.facebook.com/events/373043153529111/  

Paide Paide linn Veski tn 11/2

Alates 5€

3 meest, naine ja kontsert – Nele-Liis, Lauri Liiv, Märt Avandi

7. november 2019

Ülimenukaks osutunud kontsert-etenduste sari naaseb Eestimaa lavadele sügisel! “Kõigepealt oli sõna” – eks selle üle võib vaielda. Kui aga kaevuda eesti luuleklassikasse, siis on täiesti selge, et paljud imelised laulud on inspireeritud just meie poeetide parimatest tekstidest. Nii et kõigepealt ongi tihtilugu sõnad, mis häälestavad  meie heliloojaid muusikat kirjutama. Tekstid, mis oma poeetilisuses sunnivad looma. Tekstid, mida lihtsalt peab muusikasse valama. Ja siis on veel need tekstid, mis jäävad muusikasse valamata, kuid mis on ise justkui muusika. Mõnikord hingekriipivad, mõnikord jälle pööraselt naljakad. Kontsert-etendus 3 meest, naine ja kontsert põimib kokku kauneimad eestikeelsed tekstid – meie arvates. Ühendab poeesia ja muusika….

Türi vald Türi linn Hariduse tn 1

Alates 20€

Järvamaa laulu- ja tantsupidu

25. mai 2019

Maakonna taidlusrahva pidupäev. Seekord Türil toimuv Järvamaa kooride ja tantsurühmade suur ühiskontsert.

Türi vald Türi linn Ferdinand Johann Wiedemanni tänav

Rootsi folk-ansambel Lekarerätten

11. aprill 2019

LEKARERÄTTEN on energiast pakatav neljaliikmeline Rootsi folk-ansambel, kes on oma loomingus toonud kokku traditsionaalse Põhjamaade muusika modernse popi jazzi ning maailmamuusikaga. Üks on kindel, nende laividel ei suuda keegi paigal istuda ning tantsupõrandast eemal olla. Koosseis: Olof Kennemark – viiul Albin Broberg – cittern Oskar Lindström – klaver Anton Johansson – trummid https://www.facebook.com/lekareratten?fref=ts https://soundcloud.com/lekarer-tten https://www.youtube.com/watch?v=Z_DGk6vXwVk  

Türi vald Türi linn Hariduse tn 1

Alates 3€

Alen Veziko kontsert Eesti piimandusmuuseumi masinasaalis

18. aprill 2019

Eesti piimandusmuuseumis toimuva “Masinasaali kontsert” sarjas toimuv järjekordne muusikaüritus. 18.aprillil Alen Vezikolt kontsert nimega “Nüüd on nii”  Uksed päästetakse valla ja kohvik on avatud  alates kella 18.00 Ära jäta pileti ostu viimaseks päevaks, sest siis on pilet kallim. Osta pilet eelmüügist!

Järva vald Imavere küla Hans Rebase tee 1

Alates 10€

Oliver Kuusik, Virgo Veldi, Tiia Tenno – XVII Rapla kirikumuusika fesrtival

30. juuni 2019

XXVII Rapla kirikumuusika festival toimub 27.06 – 14.07.2019 

Türi vald Käru alevik Viljandi maantee

Alates 5€