Leiti 3 kirjet

Jazz.ee ja Türi Jazziklubi LIVE XY Quartet

26. oktoober 2019

Nicola Fazzini – altsaksofon Alessandro Fedrigo – kontrabass Saverio Tasca – vibrafon Luca Colussi – löökpillid XYQuartet on Itaalia uue jazziskeene hinnatumaid koosseise. Olles andnud välja kolm albumit ning esinenud Itaalias ja välismaal, pälvis ansambel ajakirjas Musica Jazz Itaalia jazzansamblite pingereas teise koha. 2011. aastast tegutsev XYQuartet sai alguse saksofonisti Nicola fazzini ning bassisti Alessandro Fedrigo koostööst. Koos Saverio Tasca’ga vibrafonil ning Luca Colussi’ga trummidel sündis kaasakiskuv ja innovaatiline uus looming. Projekt hõlmab mitmete muusikastiilide ning helikeelte eri tasandeid, mida seob värskendav kaasaegsus. Koos avastatakse uusi muusika kirjutamise võimalusi ning ehitatakse kontseptsioone, mis ei karda väljuda jazzi piiridest. Fazzini “X”…

Türi vald Türi linn Hariduse tn 1

Alates 7€

Kontsert-etendus “3 meest, naine ja kontsert”

7. november 2019

Ülimenukaks osutunud kontsert-etenduste sari naaseb Eestimaa lavadele sügisel! Kontsert-etendus “3 meest, naine ja kontsert” põimib kokku kauneimad eestikeelsed tekstid – meie arvates. Ühendab poeesia ja muusika. Ning laseb sõnal heliseda ka iseseisvalt, ilma muusikata. See on intiimne õhtu, kus tähistatakse sõna ja keele ilu, õhtu, kus saate nii südamest naerda kui nutta, õhtu, kus kohtuvad ajalugu ja olevik kogu oma mahlakuses, rikkuses, sentimendis ja huumoris.  

Türi vald Türi linn Hariduse tänav 1

Alates 20€

Lõõtsavägilased juubelikontserdid

21. november 2019

Lõõtsavägilased on JUBA saanud 5! aastaseks ja selle puhul võtame ette reisi mööda Eestit, et sünnipäeva koos kõigi meie sõprade ja fännidega tähistada. Piletid müügil Piletilevis, ürituse toimumispäeval ja kohtade olemasolul 1 tund enne algust kohapeal. Müügil CD-plaadid!

Türi vald Türi linn Hariduse tn 1

Alates 13€