Leiti 5 kirjet

Vabariigi Pillimeeste üle-eestiline tuur: Juhan Uppin

21. oktoober 2022
Türi Kultuurikeskus - Hariduse tn 1, Türi linn, Türi vald

21. oktoobrist kuni 19.novembrini 2022 sõidavad üle-eestilisele kontserttuurile kaks Vabariigi Pillimeheks valitud muusikut – 2018 aastal ajaloo esimese Vabariigi Pillimehe tiitliga pärjatud Juhan Uppin ning 2020. aastal tiitli omanikuks saanud Martin Arak. Et Vabariigi Pillimehe tiitel on igavene, on Eestil nüüd kaks Vabariigi Pillimeest, kes kahekesi koos kontserte andma sõidavadki.

Paide Muusika- ja Teatrimaja 35. sünnipäevapidu koos Terminaatoriga

28. oktoober 2022 - 29. oktoober 2022
Paide Muusika- ja Teatrimaja - Pärnu tn 18, Paide linn, Paide

28. oktoobril peame Paide Muusika- ja Teatrimaja 35. sünnipäeva auks maha ühe vinge peo! Peaesinejaks Terminaator Meiega koos tähistavad veel Janno Reim ja Stanislav Bulganin ning Paide teatri näitleja Johannes Sepping. Uksed avatakse kell 20:00.  Täpse ajakava avaldame peagi!  

”Aeg olla koos” Tõnu Raadik, Inga Lunge, Toomas Lunge

27. detsember 2022
Türi Püha Martini kirik - F. J. Wiedemanni tn 7, Türi linn, Türi vald

Aastaid tagasi kirjutasid Inga ja Toomas Lunge loo „Kingitus”, mis suunab märkama, kui oluline on teineteise ning iseenda jaoks aega leida. Kolmekesi koos andsid Inga, Toomas ja Tõnu kontserte 2016. aasta talvel. Alles hiljuti äratas Tõnu kõiki oma sõpru argipäevarütmist, tuletades meelde kuivõrd habras on elu ja kui oluline on märgata iga ilusat hetke ning kohtumist. Kuus aastat ja mitmeid toredaid seikluseid hiljem on kolmik taas koos – Tõnu särtsakamana kui kunagi varem, Toomas oma maheda lauluhäälega ja Inga, kes meeste uljust taltsutada püüab. Jõulud on koosolemise aeg! Kirikukontsertidel „Aeg olla koos” kõlavad vanad ja uued talve- ning jõululaulud, ilusad…

Kontsert Stefani & Liis Lemsalu jõulureis

29. detsember 2022
Paide kirik - Keskväljak 1, Paide linn, Paide

Stefani & Liis Lemsalu jõulureis 10.-30. detsembrini.Kontsertpaikades üle Eesti, muusika läbi jõululaulude üle maailma.Armeeniast Norrani, Hispaaniast Eestini.  Laval ka bänd koosseisus:Kalle Pilli – kitarr Mairo Marjamaa – klahv/saksofonMadis Katkosilt – trumm/rütmikaJanno Trump – bass Tuuri kõige esimesed piletid on müügil soodushinnaga! Osta pilet kohe, sest peatselt juba hinnad tõusevad (korraldaja jätab endale õiguse tõsta hindu ilma etteteatamata). 

Vanemuise teatri filmimuusika kontsert

25. jaanuar 2023
Paide Muusika- ja Teatrimaja - Pärnu tn 18, Paide linn, Paide

Filmimuusika kontserdil kõlab Eesti ja maailma filmimuusika paremik. Muuhulgas pakub publikule äratundmisrõõmu muusika filmidest „Forrest Gump“, „Jurassic Park“, „Schindleri nimekiri“, „Nipernaadi“ ja „Supilinna salaselts“. Kontserti dirigeerib Martin Sildos, solistideks on Uku Suviste, Hanna-Liina  Võsa, Rasmus Kull ja teised. Neid saadab Vanemuise sümfooniaorkester ja bänd.