Leiti 5 kirjet

MADE IN CHINA

30. oktoober 2020

Autor ja lavastaja Urmas Lennuk Osades Liisa Aibel, Margus Grosnõi, Anneli Rahkema, Peeter Rästas, Imre ÕunapuuTõde maailmast kuni 90% soodsamalt Ühel päeval hakkab jumalatel igav ja nad otsustavad luua inimese. Inimene on aga ablas olend. Annad talle kivi, tal on kohe ka teist tarvis. Annad talle kaks kivi, juba hakkab ta kiviaeda ehitama. Annad inimesele päikese, kohe vajab ta hädasti päikseprille. Võtad päikese ära – tahab kuud ja tähti. Annad inimesele sõna, inimene tahab kohe tervet keelt. Annad inimesele keele, kohe mõtleb ta ise uue ja veel parema välja. Ja nii edasi ja nii tagasi.

Paide Paide linn Pärnu tänav 18

Alates 12€

Pille Pürg etendusega ”Kutse juubeliks!”

12. november 2020

Pille Pürg on meie vaatajaid üllatanud juba aastaid oma vaimustavate paroodianumbritega. Seekord on etenduses „Kutse juubeliks!” lavale tulemas 10 Eesti prominenti. Pille valmistub juba aegsasti oma peoks ja see kõik algab otse vaatajate pilgu all. Keda kutsuda Eesti kuulsustest, kui lauas on vaid viimased vabad kohad jäänud? See on keeruline ülesanne ja vajab teatripubliku abi! Pille avab nii mõnegi külje ka endast ja räägib, milline ta juubel välja peaks nägema, kes sinna peaks tulema ja keda ta iialgi sinna ei kutsuks – olgu kingitus ümbrikus kui suur tahes. See etendus värskendab nii keha kui vaimu! Pange oma naeruhääled valmis!

Türi vald Oisu alevik Estonia puiestee 1

Alates 15€

Comedy Estonia: Sügistuur

12. november 2020

Comedy Estonia Sügistuur: iga-aastane ringreis üle Eestimaa lavade tuleb taas! See on suurepärane võimalus näha nii vanu lemmikuid, kui ka uusi lootustandvaimaid koomikuid, kes on end open mic üritustel tõestanud.  Õhtut juhib Sander Õigus ning lavale astuvad kindlasti ka taskuhäälingu “Tussisööjad” ankrud Ari Matti Mustonen ja Mikael Meema. Kokku astub igal õhtul lavale üheksa koomikut, osad tuntud varasematelt Comedy Estonia tuuridelt, osad värskemad näod, kes saavad esimest korda suurel laval kätt proovida. Tegemist on klassikalise stand-up komöödia showcase stiilis üritusega, kus iga koomik toob lavale enda kirjutatud materjali. Show on soovitatavalt vanusele 16+. Kestab orienteeruvalt 2 tundi koos vaheajaga. Piletid…

Türi vald Türi linn Hariduse tn 1

Alates 12€

VERIKAMBI

13. november 2020

Autor Reeli Reinaus Lavastaja Jaanika Juhanson  Osades Imre Õunapuu, Märten Matsu, Madis Mäeorg, Grete Jürgenson, Helgi Annast ning külalistena Liisu Krass Laura Niils , Mihkel Kallaste , Kristian Põldma Neli keskkooliõpilast eksivad metsa ja on sunnitud veetma öö vanas vesiveskis. Veski vaikivatest seintest imbub üks ammune kriipiv mälestus , mis vajab lahendust. Surnud tüdruku pilt vanas fotoalbumis ja verine käejälg seinal on selle kummitusliku loo üksikud pusletükid, mida noored püüavad kokku sobitada. Kas keegi peab kunagi toime pandud ebaõigluse eest maksma? Aga kes? Ja miks?  

Türi vald Türi linn Hariduse tänav 1

Alates 12€

KÕIKE HEAD, VANA TORISEJA

27. november 2020

Autor Tuomas Kyrö Lavastaja Eili Neuhaus Osades Liisa Aibel, Tiina Mälberg, Tarvo Sõmer, Elar VahterVana Toriseja valmistub juba eluajal oma matusteks, aga mõndagi on veel tegemata. Kõigepealt tuleb koostada endale järelehüüe. Kes tunneks vana Torisejat veel paremini kui tema ise? Ka hauakivi saab soodsamalt kätte, kui odavmüükidel juba eluajal pilk peal hoida. Vana Toriseja kohustus on lugeda üles kõik need vead, mida tema ümbritsevad on elu jooksul korda saatnud. Tõele au andes tuleb siiski tunnistada – vana Toriseja on elus korra eksinud. Või siis kaks. Oleneb, kuidas asjale vaadata.

Türi vald Türi linn Hariduse tänav 1

Alates 12€