Keset talve Kesk-Eestis

Ajakeskus Wittenstein Paides kutsub kõiki osa saama jõuluaja pakkumisest “Rännak läbi Eestimaa ajaloo”, mis on suunatud peredele, et sisustada jõuluaega. Samuti on mõeldud jõuluprogramme gruppidele, milleks on tarvilik ettetellimine.

Kirna looduspark on kõigile avatud iga päev ja iga ilmaga.
Kui oled pargis piisavalt energiat kogunud, astu sisse mõisakohvikusse, mis ootab külastajaid teisipäevast pühapäevani.

 

Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskus on koht, kus Järvamaal tuleb lumi maha esimesena ja sulab viimasena. See on tõsi, sest seal osatakse teha kunstlund. Vaata, mis toimub. Kes Valgehobusemäelt piisavalt suure hoo sisse saab, võib järgmisel hetkel Eesti ringhäälingumuuseumi stuudios kuuldemängu salvestada või Eesti Piimandusmuuseumis jäätist teha.

 

 

Tõrvaaugu Metsamajakesed Valgehobusemäe jalamil sobivad hästi perepuhkuseks ja neile, kes armastavad suuska-kelku, aga pisut omaette olemist pärast väsitavat lumes möllamist. Siit saad aimu, millised metsamajakesed on.

Türi lähistel Kolu külas toimetavad Hellad Kolumatsid. Kui sulle sobib paremini soe saun, massaž, kümblustünn või nõiamaja, siis oled teretulnud siia. Võrratu maaelu mekk mõneks päevaks.

 

Peredele ja seltskondadele pakutavad Kilplaste küla programmid on igale maitsele ja vanusele. Kilplaste külal on  ka programmid mis sobivad  täiskasvanutele. Järva-Jaani muuseumipapa kütab sauna soojaks ja viib julged tankiga sõitma, Käru muuseum sõidutab tagasi lapsepõlve.