Järvamaa on sihtkoht rohelise mõtteviisiga reisijale

Järvamaal kui rohelisel sihtkohal on külalistele palju pakkuda – rahu ja vaikus, võimalus puhata linnakärast, nautida looduses viibimist ja võtta aega endale.

Punahirved teel Toosikannu puhkekeskuse vaatlusmatk

Ühel ilusal päeval võtta plaani näiteks jalgrattal ulukisafari Toosikannu loomapargis ning seejärel lõõgastuda Hellade Kolumatside kümblustalus, kuhu soovi korral saab ka ööbima jääda. Järgmisel hommikul tunnetada Kirna mõisapargi tervendavaid omadusi, nautida Wabakohviku vaimustavaid taimseid roogasid ning magustoiduks valmistada ise Piimandusmuuseumis jäätist või kohukesi.

Hindreku talu silt rabarestosse

Või tekitab huvi hoopis korvipunumise töötuba Kilplaste kojas, võimalus kiigata Norra allikatel Eesti sügavaima allika põhja ning sõita kanuuga Hindreku talu rabarestosse? Eriliselt hingestatud elamuse saab Vargamäelt läbi Kodru raba Järva-Madise kirikuni matkates ning Väe talu perenaine Kristine viib loodusrännakutele Järvamaa eri paigus. Külalislahke Kesk-Eesti ootab avastamist.

Tee joomise peatus matkarajal

Et oma rohelist elukeskkonda hoida, on meil külastajatele säästlikkuse sõnum.

Soovist arendada külastajateekonda rohelisi põhimõtteid järgides ning õppida kestlike sihtkohtade kogemusest kogu maailmas, kuulub Järvamaa roheliste sihtkohtade rahvusvahelisse võrgustikku