Leiti 7 kirjet

Admiral Johan Pitka mälestuseks pühendatud matk

16. veebruar 2020

Matk toimub, et meenutada Järvamaa kuulsamat meest admiral Johan Pitkat, tugevdada kodanike ühtekuuluvustunnet ning propageerida liikumist ja sportimist. Matka korraldavad Kaitseliidu Järva malev koos Naiskodukaitse Järva ringkonna, Noorte Kotkaste Järva maleva, Kodutütarde Järva ringkonna, Järva valla ja Järvamaa Spordiliiduga. Matk toimub iga ilmaga, pikkus 20 kilomeetrit. Algus Jalgsema külas ja lõpp Järva-Peetri kiriku juures.  Esimene matk toimus 18.veebruaril 2007.

Jõelähtme vald Jägala küla Mõisa tee 15

X Tulbipäevad Türil kultuurikeskuses

27. märts 2020

 Seekordsed TULBIpäevad kannavad järjekorranumbrit 10. Palju õnne! TULBIpäevad on leidnud kindla koha kevadpealinna ürituste reas. Kahel päeval on Türi kultuurikeskuses välja pandud näitus sadadest tulbisortidest, saab teavet sibullillede kasvatamine kohta ja loomulikult ka meeldiva sordi kaasa osta. Igal aastal valitakse populaarseim tulbisort.  

Türi vald Türi linn Hariduse tänav 1

Piimapäev

30. mai 2020

Piim on läbi aegade olnud eestlase toidulaua traditsiooniline osa, millest saab valmistada väga palju erinevaid toite, näiteks suvel väga populaarset jäätist. Piimapäeval pakuvad oma parimaid tooteid Eesti suured ja väikesed piimatööstused ja mahetootjad. Lapsed saavad meisterdada, vaadata loomi ja palju muud. Toimuvad erinevad degusteerimised ja mõõtu võtavad erineval tasemel toiduvalmistajad.  Piimapäev toimub 30. mail 2020. aastal.

Järva vald Imavere küla Hans Rebase tee 1

Alates 1€

3. Valgma ridaküla päevad

26. juuni 2020

Valgma küla on eriline ja ebatavaline ridaküla Kesk-Eestis. Enamasti on sealkandis ikka hajaasustusega külad. Küla on otsustanud oma erilisust näidata ja igal talul on võimalus anda oma panus ridaküla miljöö esiletoomisele. Võttes eeskuju juba edukaks saanud kohvikutepäevade ideest, avab Valgmal iga soovija oma taluväravad külalistele ja neile esitleda just seda, mis on selle talu eripäraks. Mõni avab kohviku, mõni pakub müügiks käsitööd või avab õpitoa. Toimub piduõhtu ja puhkpillimuusikakontsert.

Paide Valgma küla

Kõikide tõugude koertenäitus Imaveres

3. juuli 2020

Imavere rahvuslikud koertenäitused kõigile tõugudele Hinnatavad rühmad laupäeval (29.06.2019): 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 Hinnatavad rühmad pühapäeval (30.06.2019): 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 Antud näitus on DRIVE IN näitus. 

Järva vald Imavere küla Hans Rebase tee 1

Väinjärve veepidu

17. juuli 2020

Mõnusat tegevust maal ja vees terve päeva jooksul. Väinjärve veepidu on traditsiooniline üritus, mida peetakse igal aastal  Järvamaa suurima järve – Väinjärve kaldal. Algust tehakse juba varahommikul kalastusvõistlusega ja võistlused jätkuvad päeval sportlike jõukatsumistega. Õhtuse osa täidab pidu tuntud esinejaga.

Koeru vald Väinjärve küla Väina

Alates 20€

Avatud Järvamaa käsitöökojad

19. september 2020

Kohalike väiketootjate ühisettevõtmine tutvustab Järvamaa käsitööd ja kohvikuid ning pakub külastajatele ehedaid elamusi. Kõigil huvilistel on võimalus veeta üks tore sügispäev mööda Järvamaad rännates.

Paide Paide linn Pikk tänav