Leiti 10 kirjet

Hoovigrill

9. mai 2020

  Paide ja võib-olla ka Kesk-Eesti esimene pisike hoovigrill festival, Cafe „Orange” peakoka Kaido Lepiku eestvedamisel grillime ja õpime grilli põhitõdesid, kasutame parimat kohaliku toorainet ning köögivilju. Kuulame head elavat muusikat ning mekime kohalike pruulimeistrite tooteid. Ajakava pole, kõik juhtub täpselt nii nagu ühel toredal päeval juhtuma peab täpselt siis kui on õige aeg. EKSKLUSIIVNE, sest müügis on ainult 50 kõik hinnas piletit, mis sisaldab: Söök, jook, elav muusika, tünnisaun. Täpsemat infot saab ka instagramist. #hoovigrill2020   Hoovigrill Meeskond.  

Paide Paide linn Vee tn 1

Alates 50€

Kesk-Eesti Romuring

16. mai 2020

Kesk-Eesti romuring on üritus, mis ei jäta külmaks mitte kedagi. Adrenaliini ja lõbustusi jätkub kõigile. Unustamatu võidusõit, kus armu ei anta.  Kiire autoremont, mida ei näe üheski töökojas.

Türi vald Türi linn Vabriku pst 1b

Alates 7€

Piimapäev

30. mai 2020

Piim on läbi aegade olnud eestlase toidulaua traditsiooniline osa, millest saab valmistada väga palju erinevaid toite, näiteks suvel väga populaarset jäätist. Piimapäeval pakuvad oma parimaid tooteid Eesti suured ja väikesed piimatööstused ja mahetootjad. Lapsed saavad meisterdada, vaadata loomi ja palju muud. Toimuvad erinevad degusteerimised ja mõõtu võtavad erineval tasemel toiduvalmistajad.  Piimapäev toimub 30. mail 2020. aastal.

Järva vald Imavere küla Hans Rebase tee 1

Alates 1€

Võidupüha paraad Paides

23. juuni 2020

Suvise võidupüha paraadi puhul on pikaajaline traditsioon, et see on iga kord eri maakonnakeskuses, et paraadist saaks osa võimalikult palju inimesi. President Kaljulaid teatas sügisel 2019 riigikaitse kõrgeima juhina Kaitseliidu ülemale Riho Ühtegile, kaitseminister Jüri Luigele ja linnapea Priit Värgile soovist pidada Võidupühale pühendatud paraad 23. juunil Paides. 2020 aasta võidupühal võõrustabki südasuvine Eestimaa süda sellest paraadist osavõtjaid. Lisaks on linna teisel väljakul näha rohkelt militaartehnikat, kus peetakse maakonna maakaitsepäeva.  Olge südamEST tervitatud Paides!

Paide Paide linn

Valgma ridaküla päevad

26. juuni 2020

Valgma küla on eriline ja ebatavaline ridaküla Kesk-Eestis. Enamasti on sealkandis ikka hajaasustusega külad. Küla on otsustanud oma erilisust näidata ja igal talul on võimalus anda oma panus ridaküla miljöö esiletoomisele. Võttes eeskuju juba edukaks saanud kohvikutepäevade ideest, avab Valgmal iga soovija oma taluväravad külalistele ja neile esitleda just seda, mis on selle talu eripäraks. Mõni avab kohviku, mõni pakub müügiks käsitööd või avab õpitoa. Toimub piduõhtu ja puhkpillimuusikakontsert.

Paide Valgma küla

Türi linna sünnipäev – aedlinna kohvikute päev

2. juuli 2020

Igal aastal kutsuvad Türil elavad linlased kodulinna sünnipäevale külalisi nii, et avavad oma õuedes kohvikud ja pakuvad sünnipäevale omaselt pidulistele head ja paremat. Üheõhtu- ja ühepäevakohvikuid on kümneid ja üles leiab need viitade ja plakatite järgi. Paljudel õuedel pakutakse humoorikat kultuuriprogrammi ja käelisi tegevusi. Türi linna kohvikutepäeval leiab igaüks endale midagi tõeliselt maitsvat ja kodukootud põske pista!

Türi vald Türi linn

Kõikide tõugude koertenäitus Imaveres

3. juuli 2020

Imavere rahvuslikud koertenäitused kõigile tõugudele Hinnatavad rühmad laupäeval (29.06.2019): 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 Hinnatavad rühmad pühapäeval (30.06.2019): 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 Antud näitus on DRIVE IN näitus. 

Järva vald Imavere küla Hans Rebase tee 1

Väinjärve veepidu

17. juuli 2020

Mõnusat tegevust maal ja vees terve päeva jooksul. Väinjärve veepidu on traditsiooniline üritus, mida peetakse igal aastal  Järvamaa suurima järve – Väinjärve kaldal. Algust tehakse juba varahommikul kalastusvõistlusega ja võistlused jätkuvad päeval sportlike jõukatsumistega. Õhtuse osa täidab pidu tuntud esinejaga.

Koeru vald Väinjärve küla Väina

Alates 20€

Imavere kohvikute päev

8. august 2020

Kodukohvikud löövad uksed valla Järvamaal Imavere külas. Tule maitsma kodusaadusi ja siinse kandi eriroogi! Oled oodatud.  Alusta Eesti piimandusmuuseumi juurest, et varustada end kohvikute kaardiga. Võta kaasa sularaha, et saaksid maitsta kõike, mida hing ihaldab.

Järva vald Imavere küla

Avatud Järvamaa käsitöökojad

19. september 2020

Kohalike väiketootjate ühisettevõtmine tutvustab Järvamaa käsitööd ja kohvikuid ning pakub külastajatele ehedaid elamusi. Kõigil huvilistel on võimalus veeta üks tore sügispäev mööda Järvamaad rännates.

Paide Paide linn Pikk tänav