Leiti 4 kirjet

Albu Suusasõit Jaak Mae karikatele

7. märts 2020

Traditsiooniline Valgehobusemäe Suusa- ja puhkekeskuses toimuv FIS võistluskavas olev rahvusvaheline suusavõistlus klassikalises tehnikas. Naised – 5 km, Mehed – 10 km. Toimuvad ka suusavõistlused lastele. Lisaks Jaak Maele endale, osalevad võistlustel Eesti parimad suusatajad ning suusakuulsused teistest riikidest. Kõigil suusahuvilistel on võimalus saada autogramme maailma suusatippudelt!

Järva vald Mägede küla Valgehobuse

Valgehobusemäe teatemaraton

15. märts 2020

Järvamaal Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskuse juurest antakse 15.märtsil start  Valgehobusemäe teatemaratonile. Maratoni pikkuseks on 45 kilomeetrit. Võistkonnas on kolm liiget ja igal võistlejal tuleb läbida 15 kilomeetrit. Ühisstart antakse kell 11. Suusatades võib kasutada nii klassikalist kui ka vabatehnikat .  Ürituse korraldaja on Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskus.  Võistluse juhendi leiate kodulehelt. 

Järva vald Mägede küla

Türi-Tori kiirlaskumine

11. aprill 2020

Türi-Tori kiirlaskumine on kevadise suurveega toimuv aerutamismaraton sportlastele ja veematkajatele kanuudel, süstadel, raftidel ja teistel inimjõul liikuvail ujuvvahendeil. Kevadine jõgi võib olla nii kiire, et 78 km on läbitud 7 tunniga. See on sõit, kus kõrge veega tunned, et mõne koha peal kihutad, mõne koha peal lendad ja mõne koha peal saad ujuda. Või siis lumeta talve järel saad madala veega tõelist kivirallit sõita. Ja kes sõita oskavad, need lustivad mõnuga Võta sõber kaasa ja õpeta temagi sõitma ja pea meeles, et kõigist liiga vingetest kohtadest võib alati paadi maad mööda ringi vedada

Türi vald Türi-Alliku küla Kelmiküla tee

Alates 55€

Paide – Türi rahvajooks

27. september 2020

Populaarne rahvaspordiüritus, mis toimub 39. korda. Osa on võimalik võtta erinevatest distantsidest ja erinevate raskusastmetega võistlustest. Oma lemmikdistantsi toimumise kohta ammuta lisainfot võistluse koduleheküljelt.

Paide Paide linn Pärnu tänav 18